Google+
انجام کارهای دانشی، افتخار ماست
مشاوره مشاوره پایان نامه
امروزه ادبیات فارسی تقریباً در تمامی دانشگاه‌های ایران و برخی از دانشگاه‌های جهان وجود دارد. دروس این رشته در دانشگاه بیشتر متکی بر ادبیات کلاسیک ما است و سهم عمده‌ای از واحدهای درسی را شامل می‌شود. بیشتر دروس رشته ادبیات شامل بررسی آثار ادبی است اما واحدهایی هم از جمله: آیین نگارش، دستور زبان، بلاغت، روش تحقیق و سبک‌شناسی وجود دارد. هدف اساسی در کارشناسی ارشد در رشته زبان و ادبیات فارسی ایجاد مهارتهای کافی است در زمینه های مختلف ادبی و بلاغی و دستوری و اصطلاحات علوم مختلف در متون ادبیات فارسی در سطحی که پژوهندگان این دوره بتوانند کارهای تحقیقاتی را در این طریق بنحو ارزنده ای انجام دهند و تدریجاً صاحبان نظر و متخصصانی در جنبه های مختلف زبان و ادبیات فارسی گردند.
در این رشته، به بررسی ماهیت زبان فارسی، تغییرات به وجود آمده در این زبان چگونگی وقوع آنها و تحلیل آثار ادبی فارسی می پردازیم. این رشته مناسب کسانی هست که علاقه زیادی به ادبیات فارسی دارن و حفظ و گسترش فارسی رو واجب می دانند و همچنین کسانی که نثر فارسی را به همراه نظم فارسی، اون هم در دو بعد کلاسیک و نو را علاقه مند هستند.

گرایشهای رشته ادبیات فارسی
آموزش پایان نامه در رشته ادبیات فارسی شامل گرایشهای زیر صورت می پذیرد.

موسسه دانشیاران شریف با دارا بودن مجموعه وسیعی از کارشناسان خبره برای آموزش انجام پایان نامه ارشد ادبیات فارسی و دکتری که عموما از اساتید هیات علمی دانشگاه های مادر دولتی هستند امکان انجام این پژوهش ها را داراست. چون آموزش انجام پایان نامه و نگارش پایان نامه در گرایشهای گوناگون رشته ادبیات فارسی دارای اهمیت فروانی است و با آینده کاری و موقعیت شغلی دانشجویان مرتبط می باشد از این رو ما همواره کیفیت و صحت در انجام کارهای پژوهشی دانشجویان را کاملا مدنظر داشته ایم و دانشجو را در تمامی مراحل از مرحله تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال و به ویژه مشاوره پایان نامه ارشد ویا دکتری ادبیات فارسی همراهی نموده ایم. به این صورت است که ما در طی سالیان فعالیت خود در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ادبیات فارسی و دکتری و همچنین انجام مقاله ISI و به ویژه در پایان نامه ادبیات فارسی توانسته ایم نیازهای پژوهشی دانشجویان گرانقدر را پاسخگو بوده و رضایت خاطر آنها را فراهم سازیم.