Google+
انجام کارهای دانشی، افتخار ماست
مشاوره مشاوره پایان نامه

دانلود نرم افزار

برای مشاوره پایان نامه از صفر تا صد نرم افزارهای مختلفی در سطوح و بخش های متفاوتی طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرند. در زیر به برخی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه آموزش پایان نامه اشاره می گردد:

نرم افزار ویراستیار (Virastyar):
ویراستیار نرم‌افزاری است توانا برای اصلاح خطاهای املائی، اشتباهات ویرایشی، نشانه‌گذاری و نیز استانداردسازی متون فارسی. این نرم‌افزار توسط «دبیرخانه‌ی شورای عالی اطلاع رسانی» تهیه شده و در قالب یک افزونه (Add in) برای نرم‌افزار مایکروسافت وُرد (Microsoft Word) ارائه می‌گردد. نرم‌افزار «ویراستیار » امکان پشتیبانی از نسخه‌های متفاوت مایکروسافت وُرد و ویندوز را دارا است. ویراستیار توسط «شورای عالی اطلاع‌رسانی» تهیه شده است. که قابل دانلود از سایتvirastyar.irاست.

نرم افزار WiteSmoke:
این نرم افزار به شما کمک می کند تا یک مقاله انگلیسی را بدون مشکلات ساختاری ارائه دهید. شاید تصور شود نرم افزار Word هم این کار را انجام می دهد. اما جواب این است که این نرم افزار کاری فراتر از غلط یابی املائی و دستوری انجام میدهد. این نرم افزار با استفاده از تزریق تکنیکهای هوش مصنوعی ای که در آن تعبیه شده است، متنی را که به آن میدهید مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و آن را تصحیح میکند. علاوه بر این، قادر به تصحیح متون انگلیسی از نظر ساختار، گرامر، املا و ... نیز می باشد.
این برنامه در حقیقت می تواند به عنوان یک استاد برای یادگیری مهارت Writing در انگلیسی به شمار آید. از دیگر ویژگی های این نرم افزار این است که قابلیت سازگاری با Windows 10 را نیز دارا می باشد.

نرم افزار EndNote:
نرم افزار EndNote يكي از بهترين و جامع ترين نرم افزارهاي مديريت اطلاعات و استناد در روند پژوهش است كه شركت Thomson Scientific جهت سهولت كار پژوهشگران، به كاربران خود عرضه كرده است. با توجه به اينكه امروزه مديريت اطلاعات علمي براي پژوهشگران حوزه هاي مختلف يك دغدغه شده است، EndNote كمك بسيار موثر و چشمگيري به پژوهشگران و نويسندگان مقالات علمي در زمينه مديريت مستندات، نوشتن مقالات علمي، نشر مقاله بر اساس استانداردهاي مختلف ناشرين بين المللي مي نمايد. اين نرم افزار مي تواند با ارائه بيش از 2300 استاندارد نشر مقاله و انواع فرمتهاي پذيرفته شده بين المللي استناد نويسي، كمك شاياني هم به پژوهشگران و هم به اعضاي هيات تحريريه مجلات علمي براي پذيرش مقالات كند.