Google+
انجام کارهای دانشی، افتخار ماست
مشاوره آموزش انجام پایان نامه

دوره های آموزشی

موسسه دانشیاران شریف از جمله موسسه های فعال در زمینه دوره های آموزشی مختلف است که هدف آن ارائه خدمات علمی به دانشجویان و دانش آموزان گرامی می باشد. این موسسه با گردآوری اساتید با سابقه و موفق فوق لیسانس و دکترای رشته های مختلف، در جهت رفع نیازهای علمی پژوهشی جامعه هدف اهتمام دارد. پس از استقبال کم نظیر مردم از شیوه های تدریس اساتید این موسسه، مفتخر است که فعالیت های خود را به سایر رشته ها گسترش داده است. این موسسه همانند پلی است که دانشجویان متقاضی تدریس خصوصی دروس مختلف را به اساتید موفق متصل می کند. ما برگزار کننده دوره های آموزشی متعدد بنابر نیاز دانشجو هستیم. دوره های آموزشی ما به شرح زیر است  :

عنوان شرح دوره آموزشی
ICDL درجه2 شامل مهارتهای سه گانه
كارمند امور اداري اين دوره شامل ارتباط موثر با واحدهاي سيستم جاري و ارباب رجوع ، استفاده از قوانين و مقررات كار و امور اجتماعي،صدور احكام و اجراي طبقه بندي مشاغل،گزارش نويسي و مكاتبات اداري،تهيه آمار و اطلاعات پرسنلي،كنترل ورود و خروج نيروي انساني و حفظ اسناد و امحاء اوراق زائد مي باشد.پيش نياز دوره جامع ICDL .
منشي درجه 2 اين دوره شامل توانایی در  برخورد مطلوب با ارباب رجوع،برقراري ارتباطات تلفني،ارسال و دريافت پيام به وسيله فكس،كار با كامپيوتر،بايگاني نامه هاي وارده و صادره،اجراي مقررات و آيين نامه هاي اداري و ارسال نامه مي باشد.
منشي درجه 1 اين دوره شامل تنظيم برنامه روزانه مسئول،توانايي تنظيم جلسات،نامه نگاري،تنظيم انواع گزارشات از فعاليتهاي مختلف،كار با كامپيوتر و اينترنت و تايپ متون فارسي و انگليسي می باشد. پيش نياز دوره منشي درجه 2
رايانه كار حسابدار مالي(دستي و كامپيوتري) در اين دوره تمامي مباحث حسابداري دستي و كامپيوتري را باهم فرا مي گيريد.به اين صورت كه ابتدا مفاهيم حسابداري سپس حسابداري بازرگاني و در انتها با يك نرم افزار حسابداري آشنا خواهيد شد.پيش نياز: دوره ICDL2
مسئول حقوق و دستمزد مكمل دوره حسابدار مالي است . پيش نياز دوره  ICDL2و رايانه كار حسابدار مالي-براي استخدام شما لازم است بتوانيد ليست حقوق و دستمزد و بيمه را تنظيم كنيد و با قوانين كار، كاملاً آشنا باشيد.
حسابداريويژه  اشتغال به كار آشنايي با مفاهيم حسابداري،ثبت دفاتر قانوني،محاسبه دستمزد كاركنان،تنظيم ليست بيمه تامين اجتماعي،آشنايي با اظهار نامه مالياتي و حسابداري انبار،آشنايي با نرم افزار هلو  و كاربرد Excel در حسابداري
نرم افزار حسابداري هلو آموزش كامل نرم افزار هلو
Photoshop دو دوره مقدماتي و پيشرفته باهم– كاربرد: كار حرفه اي روي تصاوير و خلق پوستر هاي تبليغاتي -  تصويرسازي  و طراحي بيلبورد را نيز مي توانيد طي يك دوره تكميلي آموزش ببينيد.
Corel Draw دو دوره مقدماتي و پيشرفته باهم– كاربرد:  طراحي آرم  كارت ويزيت و سربرگ -  بسته بندي تبليغاتي نيز طي يك دوره تكميلي آموزش داده خواهد شد.
Indesign از این نرم‌افزار بیشتر در آماده‌سازی مجلات، کتاب‌ها، سررسیدها، برشورهای تبلیغاتی و مانند آن‌ها استفاده می‌کنند.
illustrator یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی و ویرایش برداری یا وکتور می باشد و این دوره شامل: ایجاد گرافیک شبکه ،تغییر شکل و ویرایش اشیا،ساخت انواع ماسکها،ترسیم تصاویر پرسپکتیو و ...می باشد.
تولید کننده چند رسانه ای درجه 2 این دوره شامل:آنالیز مفاهیم و محیط های چند رسانه ای-آنالیز و استفاده از محیط گرافیکی در سیستم چند رسانه ای-تحلیل و بکارگیری مقدماتی نرم افزارهای ایجاد تصاویر گرافیکی و بکارگیری آنها-تحلیل و بکارگیری نرم افزارهایPOWER POINT وMSWORD-برنامه نویسی گرافیکی با VISUAL C –تحلیل و بکارگیری نرم افزار FLASH-آنالیز و بکارگیری محیط گرافیکی در VISUAL BASIC-عکسبرداری و فیلمبرداری از صفحه نمایش
تولید کننده چند رسانه ای درجه 1 این دوره شامل : تحلیل و بکارگیری بانک اطلاعاتی ACCESS- تحلیل و بکارگیری صفحه گسترده EXCEL-تحلیل و استفاده از نرم افزارهای PHOTOSHOP و PREMIER تحلیل و بکارگیری نرم افزار های SOUND FORGE-AUTHORWARE-DIRECTOR
طراح گرافیک رایانه ای در این دوره شما کار با نرم افزارهای ترسیم برداری- نرم افزارهای ویرایش تصویر-ایجاد و بکارگیری Typography های حروف-نرم افزارهای صفحه آرایی-طراحی تجاری-طراحی وب و چاپ دیجیتال را آموزش خواهید دید.
3D MAX دو دوره مقدماتي و پيشرفته باهم– كاربرد: مدل سازي معماري، صنعتي،  و تهيه فيلم هاي تبليغاتي طراحي اجسام به صورت كاملا سه بعدي – توانايي انجام پروژه هاي تبليغاتي و گرافيكي
Vray وی ری پلاگين کمکی برای نرم افزارهای سه بعدی به منظور توليد خروجی واقعی تر و لطیف تر در نور ، متریال و دیگر جزئیات همچون سایه ها و انعکاس هاست. پیش نیاز:3DMAX
Primier كاربرد: ويرايش قطعات مختلف فيلم در كنار هم و صدا گذاري آن
FlashَAdobe فلش نرم افزاری برای تولید انواع بازی های دو بعدی، فیلم،و برنامه های پویای اینترنتی می باشد که با زبان اکشن اسکریپت محتویات و اشیاء کنترل و دستور دهی می شود.
AUTOCAD دوره هاي مقدماتي و پيشرفته باهم- كاربرد: ترسيم انواع نقشه هاي صنعتي و ساختماني -  طراحي هاي دوبعدي و سه بعدي
کارورSolid Works نرم افزار طراحی سه بعدی مکانیکی  می باشد که  این دوره شامل نقشه خوانی صنعتی،ایجاد مدل سه بعدی با استفاده از رایانه و مونتاژ قطعات مدل سازی شده و ارائه نقشه های دوبعدی مربوط به متعلقات و مجموعه های ایجاد شده.
CATIA عنوان دوره: نقشه کش و طراح صنعتی با CATIAکتیا نرم افزار طراحی صنعتی قدرتمندی است که در زمینه های طراحی قطعات مختلف، طراحی سازه، خودرو سازی و غیره  کاربرد دارد.
تحلیل گرANSYS این دوره شامل بکارگیری  ابزار ارائه شده در نرم افزار برای تحلیل قطعات و سیستم های مکانیکی ،تشخیص و ایجاد  خط،سطح،المان و شبکه بندی، تشخیص نوع تحلیل و بارگذاری و شرایط بارگذاری و شرایط مرزی و استخراج نتایج و استفاده از نتایج می باشد.
ETABS عنوان دوره: تحلیلگر و طراح سازه‌های سه بعدی با برنامهETABSاین دوره شامل تحلیل و طراحی یک سازه بتنی و فلزی با نرم افزار ETABS
SPSS درجه1 و2 دو دوره باهم - نرم افزاری جهت انجام عملیات آماری بر روی داده های وارد شده و ترسیم و چاپ نمودارمی باشد.
Dream Weaver عنوان دوره: طراحي صفحات Web باDream weaverنرم افزاری جهت تولید صفحات وب  که  این دوره شامل اضافه کردن content به صفحات ،کار با page code، تولید صفحات پویا و ... می باشد.
طراح مقدماتی صفحات وب این دوره شامل بکارگیری htmlو css در جهت طراحی،توسعه و مدیریت یک وب سایت با استفاده از اصول گرافیکی در جایگزاری ترسیم ها،رنگ ها ، قلم ها ،css و جداول در مراحل طراحی که با استفاده از تکنیک مدیریت های مدیریت محتوا و پنل وب سایت و شناخت دامنه ها جهت ارتباط مناسب با کاربران وب می باشد.
#C  عنوان دوره :مهندس برنامه نویسC#  (Web Application)  .    سی شارپ زبان برنامه‌نويسي شي گراء براي برنامه نويسي تحت وب
برنامه نويس زبان HTML برای طراحی صفحات WEB در این دوره زبان برنامه نویسی HTML  و چگونگی برقراری  ارتباط HTMLبا کدهای دیگر را آموزش خواهید دید.
طراح و توسعه دهنده سامانه های مدیریت محتوا (CMS) در این دوره شما کار با اینترنت و مرورگرهای اینترنتی-بکارگیری زبانهای نشانه گذاری-کار با XML-ساخت فایل های CSS-نصب و راه اندازی WEB Server-ثبت و بکارگیری Domain و Host های رایگان یا غیر رایگان در وب- مستند سازی نیازها و فرایندهای سازمانی مشتری جهت طراحی معماری وب سایت مبتی بر یک مدل مفهومی-توانایی انتخاب سامانه مدیریت محتوای بهینه بر اساس نیاز مشتری (نظیر ساختارهای خبری و....)توانایی نصب و راه اندازی سامانه مدیریت محتوا و کار با سامانه مدیریت محتوا را آموزش خواهیددید.
جوملا جوملا یک سیستم مدیریت محتوا فوق العاده تحت وب است که در ساختن وب سایت و دیگر برنامه های تحت اینترنت به شما کمک می کند.
VB.NET برنامه نویس  VB.NET(Web Application)
PHP عنوان دوره :توسعه دهنده  WEB با PHP   زبان برنامه‌نويسي كه بيش‌تر براي طراحي برنامه‌هاي سمت سرور در وب سايت‌هاي پويا مي‌باشد.
ASP.NET  این دوره شامل نصب و راه اندازی Web Server هایIIS،PWS –فرامین و دستورات پایه برنامه نویسی-طراحی و تولید فرم های مختلف جهت برقراری ارتباط با کاربر-استفاده قالب بندی انواع کنترلهای وب و بکارگیری تگ های HTML و رمز گذاری روی صفحات ASP.NET –استفاده از اشیاء Response،Sessionو پیکر بندی فایل Global,asa-برقراری ارتباط با (data base )-خواندن و نوشتن cookie و استفاده از آن و ساخت برنامه های کاربردی Application State
ASP.NETپیشرفته عنوان دوره :مهندس در توسعه وب هایEnterpriseبا ASP.NETيك محيط برنامه‌نويسي وب با زبان‌هاي VB.NET و C# كه توانايي ساخت WEB PAGES با ASP.NET و بسياري امكانات ديگر مي‌باشد. پيش نياز دوره: VB.NET و C# مي‌باشد.
VB.NET برنامه نویس  VB.NET(Windows Application)
VISUAL-C در این دوره شما با استفاده از SOURCE ، RESOURCE ، DIALOG EDITOR ، PROJECT ، CONTROL ، CODE و دیگر امکانات این زبان می توانید  برنامه های کاربردی و سیستم های نرم افزاری تحت ویندوز را پیاده سازی و اجرا نمایید.
JAVA یک زبان برنامه نویسی شی گراست که بسیار شبیه C++ بوده ولی جدیدتر و آسان تر است و می توان آن را روی هر کامپیوتر با هر نوع سیستم عاملی اجرا کرد. پیش نیاز VISUAL-Cمی باشد.
اندروید نام سیستم عاملی است که توسط گوگل برای تلفن همراه،تبلت و غیره عرضه می کردد.
برنامه نویسVisual BASIC   ويژوال بيسيك توسعه يافته زبان برنامه نويسي بيسيك مي‌باشد كه به طور کامل ارائه مي‌گردد.
کاربر بانک اطلاعاتی Sql server,Access هدف این دوره مهارت در تولید بانک اطلاعاتی با Sql server,Access می باشد.
مدیر Sql server این دوره شامل بررسی اولیه Sql server –plannig برای SQL SERVER –کار  با فایلهای پایگاه داده ها-مدیریت Security- Performing Administrative Tasks- تهیه پشتیبان از دیتا بیس-Restor کردن یک دیتا بیس-Monitoring  یک Sql server برای کارایی-کار با Transferring Data –کار با Maintaining High Availability و Introducing Replication
برنامه نويسی بازی های رايانه ای در این دوره شما مدلسازی سه بعدی-ساخت واعمال بافت و ماده-توانایی طراحی و ساخت اسکلت-شبیه سازی رخدادهای فیزیکی-شبیه سازی سیستم های ذره ای-متحرک سازی-نورپردازی ثابت-کار  در محیط نرم افزاری Shiva Engine- طراحی مرحله و چیدمان اشیاء- نور پردازی متحرک-طراحی واسط گرافیکی کاربر و فراخوانی انیمشن ها و صداها-برنامه نویسی رخدادها،روابط و منطق-برنامه نویسی هوش مصنوعی و روند مرحله و آماده سازی و بهینه کردن بازی برای خروجی را آموزش خواهید دید.
مونتاژ كار و ارتقاء كامپيوتر هاي شخصي دراين دوره مي توانيد با داشتن قطعات لازم ، يك كامپيوتر شخصي را مونتاژ و راه اندازي نمائيد.
تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری این دوره شامل مفاهیم  اساسی Network،عملکرد Client و Server  و بررسی عملکردهایOSI Model ، Physical Media ، Data Link  Layer ،Data Transmission،Network Layer،Session Layer،شناختTCP/IPFundamentalsمی باشد همچنین IP Addressing و Subnetting و Supernetting و Accessing و Fault Tolerance و Maintaining یک شبکه و انجام Troubleshooting یک شبکه را شامل می شود. این دوره در برخی مراکز تحت عنوان Network+ ارائه می شود.
مبانی ربوتیک این دوره شامل شناخت اصول اولیه ربات،شناخت مسابقات رباتیک،تهیه الگوریتمها و فلوچارت،متصل کردن قطعات یک ربات برنامه پذیر،رسم فلوچارت و انتقال برنامه به ربات،توانایی در نوشتن برنامه های مختلف و انتقال آن به ربات،شناخت قطعات مکانیکی و ساخت سازه های اولیه،ساخت و لحیم کاری بردهای ساده و ساخت ربات های کنترل شونده، راه اندازی ربات های الکتریکی، ساخت ربات های مکانیکی پیشرفته و ربات های ترکیبی، ساخت ربات تعقیب خط پیشرفته
سخت افزار روبوتیک این دوره شامل شناخت اصول الکتریسیته، المانهای مداری،محاسبه جریان و ولتاژ در مدارات پایه، دیود،ترازیستور،طراحی و ساخت مدارات سنسورهای مقاومتی،طراحی و ساخت مدارات راه انداز موتور الکتریکی،ترکیب مدارات سنسوری با مدارات راه انداز موتور و ساخت رباتهای الکترونیکی،اصول جبر بول و مدارات منطقی،توانایی در طراحی و رباتهای پیچیده با استفاده از مدارات منطقی
تعمیرات تلفن همراه این دوره شامل عیب یابی و تعمیر تلفن همراه می باشد.
شهروند الکترونیکی(E-Citizen) این دوره شامل آموزش ویندوز،اینترنت(پست الکترونیکی،موتور جستجو)،انجام اقدامات اولیه برای ارتباط امن،توانایی کار با سایت های مختلف،کار با فرمهای آنلاین و مشارکت در وب می باشد.
در فناوری BIمدیراطلاعات(هوش تجاری) این دوره شامل کار با هوش تجاری ، کار با انبارهای داده، تحلیل کسب و کار و بصری سازی داده ها،داده کاوی،متن کاوی، وب کاوی ،مدیریت عملکرد کسب و کار،پیاده سازی شبکه های عصبی برای داده کاوی
مدیر بازیهای شبکه ای(Game net) این دوره شامل پیکربندی و تنظیمات عمومی شبکه در شبکه های Client/Server،نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت Game net و تهیه و نصب بازیهای جدید،نظارت و کنترل کلیه کامپیوترهای موجود در شبکه و ارسال و دریافت پیام و فایل به کاربران در حین کار، انجام تنظیمات امنیتی بر روی کامپیوتر های موجود در شبکه جهت ایجاد محدودیت در دسترسی کاربران،دریافت انواع گزارشات از کارکرد کاربران و محاسبه تهیه گزارشهای مالی Game net ، نظارت بر محیط کاربری و انجام تدابیری جهت عدم امکان تقلب در سیستم. 
مدیر فروشگاه اینترنتی این دوره شامل انجام ثبت نام فروشگاه اینترنتی و خرید نرم افزار مناسب،فروش هر نوع کالا و فایل شارژ از پرداخت موفق و بازار یابی بنری،تعیین اعتبار برای نمایندگان و پورسانت برای کاربران و تخفیف برای مشتریان ویژه، فروش آنلاین و ایجاد تمهیداتی جهت پرداخت وجه، روشهای مختلف وجه اعتباری Creditو یا پرداخت وجه بدهی Debit و یا پرداخت وجه پستی، اعمال تنظیمات جهت وب سایت فروشگاه جهت معرفی وب سایت به موتورهای جستجو تحت استاندارد SEO ، مدیریت کنترل پنل Host و کنترل پایگاه داده اقلام موجود جهت فروش و معرفی اقلام در وب سایت، نظارت بر محیط مجازی فروشگاه و پاسخ به درخواست ها و ارتباط موثر با بازدید کنندگان،تهیه گزارش از میزان کارکرد و اصول مقدماتی حسابداری و محاسبه و تهیه گزارش های مالی 
مدیر آموزش الکترونیکی

مدير آموزشگاه الکترونيکي مدیری است که توانمندیهای اداره مرکز آموزش الکترونیکی را نیز کسب کرده است. این شغل در حوزه فناوری اطلاعات تعریف می‌گردد و وظايفي از قبيل راه‌اندازی سیستم مدیریت یادگیری و بکارگیری امکانات آنرا به منظور تعریف دوره‌های آموزشی، ثبت‌ نام کارآموزان، تعریف نقشهای مربیان و نظارت بر عملکرد آنها، نظارت بر محتوای آموزشی دوره‌ها، نظارت بر جلسات آموزش آنلاین و حضوری (درصورت نیاز)، تهیه گزارشات مدیریتی از سیستم، مربیان و کارآموزان و تعامل با سازمانهای ناظر را داراست.

مربی آموزش الکترونیکی مربي آموزش الکترونيکي شغلي است از حوزه فناوری اطلاعات که در یک مرکز آموزش الکترونیکی به تدریس دوره در قالب فعالیتهای آموزشی آنلاین، کلاسهای مجازی و در صورت نیاز آموزش حضوری اشتغال دارد. مربی آموزش الکترونیکی در محیط یک سیستم مدیریت یادگیری  به تدریس اشتغال دارد و وظایفی از قبیل تهیه و بارگذاری منابع و محتوای آموزشی، تعریف و راهبری فعالیتهای آموزشی فردی و گروهی یادگیرندگان، نظارت بر فرآیند یادگیری مخاطبان و برگزاری آزمونهای میاندوره و پایانی به عهده دارد.
MBA سطح1 در این دوره اجرا و عملیاتی نمودن مبانی سازمان و مدیریت- عملیاتی نمودن مسائل روز مدیریت-توانایی کسب مهارتهای عمومی بازاریابی- بکارگیری دانش و مهارتهای مالی و بکارگیری دانش و مهارتهای حسابداری را آموزش می بینید.
MBA سطح2 در این دوره  بکارگیری مبانی و تفکر راهبردی در سازمانها- طراحی و بهینه سازی ساختار سازمان- بکارگیری راهبردهای جذب و توسعه منابع انسانی- حل مسئله با استفاده از ابزارهای نوین تحلیل اقتصادی و  بکارگیری راهبردهای بهینه سازی رفتار سازمانی را آموزش می بینید.
MBA پیشرفته در این دوره  بکارگیری راهبردهای توسعه بازار کسب و کار- بکارگیری راهبردهای توسعه و تغییر در سازمانها- اجرای الگوی مدیریت مالی پیشرفته- بکارگیری اصول و فنون تبلیغات و  بکارگیری اصول و فنون مذاکرات تجاری را آموزش می بینید.
کامپیوتر تصویرسازی 1- كاربر رايانه2- كاربر نرم افزار اداری 3- طراح گرافيك رايانه 4-شهروند الكترونيك   5-Corel  6-Freehand  7–کارورflash
طراحی صفحات وب 1- كاربر رايانه2- كاربر نرم افزار اداری 3- طراح گرافيك رايانه 4-flash   5-visual interdev   6- dream weaver 7- طراحی مقدماتی وب-8-ciw
برنامه نویسی پایگاه داده 1- كاربر رايانه2- كاربر نرم افزار اداری 3- ویژوال بیسیک مقدماتی 4-بانک اطلاعاتی sql Access   5-برنامه نویسی Delphi VB6- مهارت عمومی برنامه نویسی
حسابداری 1-كاربر رايانه2- حسابداري عمومي مقدماتي 3- حسابداري عمومي تكميلي4-رايانه كار حسابدارمالي 5- حسابدارصنعتي درجه26-  حسابدار حقوق و دستمزد
نقشه کش ساختمان 1- نقشه كشي عمومي ساختمان درجه2  2- نقشه كشي سازه درجه 1   3- نقشه كشي معماري درجه 1
تعميركار تلويزيون رنگي 1-راديو - ضبط  : شامل آشنایی کامل با الکترونیک عمومی ،آشنایی با  تعمیرات رادیو و ضبط صوت 000/840 2-تعمیر کار  تلویزیون رنگی : آشنایی با تعمیرات تلویزیون رنگی  000/860
امور اداری 1- كاربررايانه 2- کاربر نرم افزار اداری3- سرپرستی دبیرخانه 4- تندخوان 5- مسئول دفتری6- بایگان
پیرایش و آرایش زنانه 1- پیرایشگر ابرو و صورت زنانه2- پیرایشگر موی زنانه  3- آرایشگر موی زنانه4- متعادل ساز چهره زنانه5- آرایشگر ناخن