Google+

دپارتمان آموزش انجام پایان نامه مکاترونیک

مشاوره مشاوره پایان نامه

امهندسی مکاترونیک از تلفیق سه رشته مهندسی مکانیک، الکترونیک و کامپیوتر است. از اینرو انتخاب موضوع جهت آموزش پایان نامه مکاترونیک بازه بسیار وسعی و مناسبی دارد و از طرف دیگر زوایای پیچیده و حساسیت های ویژه ای را هنگام مشاوره انجام پایان نامه مهندسی مکاترونیک در نظر گرفت .

مشاوره انجام پایان نامه مکاترونیک

 این رشته سعی بر آن دارد تا نگاهی یکپارچه به سیستم‌های تشکیل شده از اجزای مکانیکی، الکترونیکی،کنترلی و نرم‌افزاری داشته باشد.

ما در دپارتمان مشاوره انجام پایان نامه مکاترونیک برای کلیه گرایش ها , موضوعات پایان نامه , پروژه های دانشجویی , پروژه های نرم افزاری , نگارش و ترجمه متون تخصصی مکاترونیک آمادگی داریم تا شما را پشتیبانی کنیم.واژه مکاترونیک توجه را به سوی علم مکانیک و الکترونیک جلب می‌کند اما هدف مکاترونیک ایجاد و استفاده از ارتباط داخلیِ میان‌رشته‌های مهندسی مرتبط با اتوماسیون و خودکارسازی است. مکاترونیک یک مجموعه بین‌رشته‌ای تلفیقی از پوشش اهداف مشترک رشته‌های مهندسی مکانیک، برق، کنترل، کامپیوتر و مولکولی (از نانوشیمی و بیولوژی) پدیدآمده‌است. هدف مکاترونیک این است که به سیستم‌های ساده‌تر، ارزان‌تر، راحت‌تر و انعطاف‌پذیرتری برسیم. در نگاه دیگر، فارغ التحصیلان رشته مهندسی مکاترونیک با دید جامعی که از علوم مهندسی (الکترونیک، مکانیک و کامپیوتر) دارند می‌توانند بر اجرای طرح‌های مهندسی، نظارت کرد و برای آنها برنامه‌ریزی انجام دهند.

تاریخچه مهندسی مکاترونیک

آقای تسورو موری یک مهندس ژاپنی شرکت یاسکاوا در سال ۱۹۶۹ واژه مکاترونیک را ابداع کرد و به‌کار برد. واژه مکاترونیک جایگزین واژه سیستم‌های الکترومکانیکی شد و گاهی هم به‌جای آن، مهندسی کنترل و اتوماسیون به‌کار گرفته‌می‌شود.

آموزش انجام پایان نامه ارشد و دکتری گرایشهای مکاترونیک

آموزش انجام پایان نامه در مکاترونیک شامل گرایشهای زیر صورت می پذیرد. و دانشیاران شریف آمادگی پشتیبانی از شما در کلیه گرایش ها را جهت آموزش انجام پایان نامه ارشد مکاترونیک و مشاوره پایان نامه دکتری مکاترونیک را دارد.

مشاوره پایان نامه مکاترونیک در طراحی رباتها و سیستم‌های مکاترونیکی

مشاوره پایان نامه مهندسی مکاترونیک در خودکارسازی (اتوماتیک و کنترل تولید)

آموزش پایان نامه ارشد مکاترونیک در ارتباط جنبی انسان ، ماشین و کامپیوتر

 

دروس مهم مکاترونیک

دروس زیر از جمله دروس مهم رشته مکاترونیک هستند :

دینامیک

کنترل

هوش مصنوعی

مدارهای منطقی و ریزپردازنده ها

الکترونیک 1 و 2

برنامه نویسی و الگوریتم

آموزش پایان نامه نرم افزاری مکاترونیک 

در موارد بسیاری دانشجو مشکلی در اانجام فرایند های پژوهشی پایان نامه مکاترونیک ندارد ولی نیاز به شبیه سازی و آنالیز با نرم افزارهای خاصی وجود دارد که از توان دانشجو خارج است . برای آموزش پایان نامه نرم افزاری مکاترونیک ,  انجام پروژه نرم افزاری مکاترونیک ما پشتیبان شما هستیم . نرم افزارهای مورد استفاده در مکاترونیک

مشاوره انجام پایان نامه مکاترونیک با نرم افزار NI Multisim

انجام پروژه نرم افزاری مکاترونکیNI Labview

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکاترونیک Proteus

انجام پروژه شبیه سازی پایان نامه با MatLab

انجام پروژه و پایان نامه با نرم افزار Auto-desk Auto-cad Mechanical

مشاوره انجام پایان نامه دکتری مکاترونیک Auto-desk Inventor

انجام پروژه نرم افزاری Solidworks

آموزش انجام پایان نامه مکاترونیک PTC Creo

آموزش انجام پایان نامه مهندسی مکاترونیک Arduino

Comsol Multiphysics

Codeblock

Keil MicroVision

Dev Cpp

MicroSoft Office

LogiCircuit

Logisim

Microsoft Project

Primavera

Siemens TIA Portal

Pycharm Community

Anaconda

بازار کار رشته مکاترونیک

این رشته جدید است در حال حاضر در ایران کمتر در این رشته استخدام می شوند منتها شما باید توجه داشت که مکاترونیک تلفیقی از الکترونیک و مکانیک و کامپیوتر است به نوعی رشته ایی میان رشته ایی است و برای کار در این رشته ها به ویژه در دوره ی ارشد بیشتر باید به دید ارائه ی مقاله و پروژهای تحقیقاتی نگاه کرد تا کاری رسمی همانند مهندسان برق و مکانیک چون جدید است اما صد در صد از آینده ایی فوق العاده برخوردار است.

موضوعات مناسب جهت آموزش انجام پایان نامه مکاترونیک

از موضوعاتی که میتوان برای مشاوره پایان نامه مکاترونیک استفاده کرد میتوان به موارد زیر اشاره کرد .  دوربین هاى خودتنظیم، ماشین هاى ابزارکامپیوترى و روبوت هاى صنعتى هستند که تاثیر فراوانى در کاهش هزینه و زمان تولید وبهبود کیفیت محصولات تولیدى گذاشته اند. در زمینه محصولات صنعتى با مصارف خانگى، مى توان به ماشین هاى لباسشویى و یا خشک کن جدید اشاره کردکه عملکرد آنها با استفاده از کنترل هوشمند به منظور مصرف بهینه انرژى، صرفه جویىدر مصرف آب و همچنین افزایش کیفیت، بهبود فراوانى یافته است. در محصولات صنعتى با کاربرد ادارى، مى توان به چاپگرها و اسکنرهاى لیزرى، دستگاه هاى کپى دیجیتال ویا دیسک درایوهاى جدید اشاره کرد که از جمله محصولات مکاترونیکى هستند.

پایان نامه ارشد و دکتری مکاترونیک را از دانشیاران شریف بخواهید

موسسه دانشیاران شریف با دارا بودن مجموعه وسیعی از کارشناسان خبره برای مشاوره پایان نامه ارشد مهندسی مکاترونیک و دکتری که عموما از اساتید هیات علمی دانشگاه های مادر دولتی هستند امکان انجام پژوهش های مرتبط با مشاوره پایان نامه ارشد مکاترونیک را داراست. چون آموزش پایان نامه و نگارش پایان نامه در گرایشهای گوناگون مهندسی مکاترونیک دارای اهمیت فروانی است و با آینده کاری و موقعیت شغلی دانشجویان مرتبط می باشد از این رو ما همواره کیفیت و صحت در انجام کارهای پژوهشی دانشجویان را کاملا مدنظر داشته ایم و دانشجو را در تمامی مراحل از مرحله تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال و به ویژه آموزش پایان نامه ارشد ویا دکتری مکاترونیک همراهی نموده ایم. به این صورت است که ما در طی سالیان فعالیت خود در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکاترونیک و دکتری و همچنین انجام مقاله ISI و به ویژه در پایان نامه مهندسی مکاترونیک توانسته ایم نیازهای پژوهشی دانشجویان گرانقدر را پاسخگو بوده و رضایت خاطر آنها را فراهم سازیم.