Google+

مشاوره پایان نامه کامپیوتر | مشاوره پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر | دانشیاران شریف

مشاوره مشاوره انجام پایان نامه

مشاوره انجام پایان نامه کامپیوتر , آموزش انجام پایان نامه ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر

ما اولین بار در زمینه آموزش انجام پایان نامه کامپیوتر به عرصه خدمت رسانی به داشنگاهیان ورود کردیم . دلیل اصلی این موضوع تخصص موسسان اولیه موسسه دانشیاران شریف در رشته مهندسی کامپیوتر میباشد . مدیران ارشد و موسسان موسسه خود از فارغ التحصیلان مقطع دکتری مهندسی کامپیوتر هستند و از اینرو هم به لحاظ کارنامه و ..... در زمینه آموزش انجام پایان نامه کامپیوتر , مشاوره پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر و... حساسیت بیشتری داشته ایم . شما میتوانید از این دپارتمان خدماتی چون مشاوره موضوع پایان نامه , مشاوره پایان نامه مهندسی کامپیوتر در استانداردهای کیفی جهانی , مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر و پایان نامه دکتری مهندسی کامپیوتر , انجام پروژه دانشجویی , انجام پروژه نرم افزاری  , نگارش مقاله , ترجمه مقاله و متون تخصصی با موضوعات متناسب با مهندسی کامپیوتر و صد ها خدمات ویژه کمک آموزشی را مطالبه نمایید .

آموزش پایان نامه کامپیوتر

صدای پای موفقیت را در زندگی شغلی آینده خودتان زمانی میتوانید با خیال راحت گوش دهید که در آخرین گام تحصیلات دانشگاهی یعنی آموزش پایان نامه کامپیوتر با موفقیت و اطمینان عمل نمایید . این گام پایانی به قدری مهم است که توصیه میشود در مرحله اول بخوبی از عواقب پایان نامه بر زندگی کاری تان اطلاعات کسب نمایید.

آموزش پایان نامه کامپیوتر سخت افزار

و اما گرایش مهندسی کامپیوتر سخت افزار از جمله گرایش های اصلی این رشته محبوب دانشگاهی میباشد . که هم در مقطع کارشناسی , هم در ارشد و هم در دکتری گرایش های خاص خود را دارد . از اینرو موسسه همواره در تلاش بوده است تا با پشتیبانی کامل از مشاوره انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر سخت افزار در کناتان باشد .

مشاوره انجام پایان نامه نرم افزار

در دورانی که افتخار و توفیق خدمات رسانی به دانشجویان مهندسی کامپیوتر را داشته ایم کارنامه بسیار موفقی در زمینه مشاوره انجام پایان نامه نرم افزار از خود بر جای گذاشته ایم . و برای بیش از 300 دانشجو از دانشگاه های سراسر کشور افتخار پشتیبانی از پایان نامه مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار را در کلیه مقاطع داشته ایم.

آموزش انجام پایان نامه دکتری مهندسی کامپیوتر

در کلیه گرایش ها و موضوعات مورد نظر شما آماده پشتیبانی و آموزش انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر میباشیم. تا به امروز توفیق داشته ایم که به دانشجویان زیادی در مقطع دکتری مهندسی کامپیوتر در زمینه های انجام پروژه نرم افزاری , نگارش مقاله -  نگارش و ترجمه متون تخصصی و... یاری دهیم  . شما هم اگر بنا به هر دلیل شرایط لازم را برای انجام تحقیقات و پژوهش های لازم جهت آموزش انجام پایان نامه دکتری مهندسی کامپیوتر خودتان در رشته کامپیوتر ندارید میتوانید با اطمینان از توانایی نیروهای همکار در دپارتمان پایان نامه کاپیوتر دانشیاران شریف درخواست های خودتان را برای ما ارسال نمایید و با ارائه و انجام یک پایان نامه با کیفیت فارغ التحصیل شده و گام در جاده کسب و کار بگذارید.

مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر

کلیه گرایش های مهندس کامپیوتر و موضوعات مورد نظر شما برای مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر در دانشیاران شریف مورد حمایت بوده و میتوانید مشاوره پایان نامه ارشد کامپیوت ر با موضوعات روز دنیا و برگرفته از نشریات علمی و تخصصی مهندسی کامپیوتر را از گروه تخصصی آموزشی و پژوهشی دانش یاران شریف بخواهید .  اگر موضوع خاصی را برای آموزش پایان نامه در نظر دارید آن را برای ما بفرستید تا بعد از بررسی زمان و هزینه ها به شما اطلاع داده شود . و اگر موضوعی را در نظر ندارید زمانی که دارید , دانشگاه محل تحصیل و گرایش تحصیلی خود را به ما اعلام کنید تا برای آموزش پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر بهترین موضوعات به شما پیشنهاد شوند.

آموزش پایان نامه پردازش تصویر

دانشجویان گرامی مهندسی کامپیوتر کلیه موضوعات مرتبط با مشاوره انجام پایان نامه پردازش تصویر در موسسه دانشیاران شریف پشتیبانی میشوند . بدون نگرانی درخواست های خودتان را برای دپارتمان کامپیوتر ما بفرستید.

مشاوره انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر

یک گام : فقط و تنها فقط یک گام تا فارغ التحصیلی شما مانده است . با مشاوره انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر این گام مهم را با اقتدار و اطمینان برداید چراکه سهل انگاری در این مقطع میتواند عواقب سنگینی برای شما داشته باشد. پایان نامه ارشد

آموزش انجام پایان نامه هوش مصنوعی

پایان نامه و پروژه های دانشجویی مرتبط با موضوعات هوش مصنوعی از جمله موضوعات پرکاربرد جهت آموزش انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر میباشند . بیش از 100 پایان نامه دفاع شده هوش مصنوعی در کارنامه ماست. آموزش انجام پایان نامه

رشته مهندسی کامپیوتر که به طراحی و ساخت اجزای مختلف رایانه می پردازد، مشاوره پایان نامه مهندسی کامپیوتر برای دانشجویان اغلب گرایش های این رشته از اهمیت بسیار ویژه ای در آینده شغلی فارغ التحصیلان دارد . لذا اهمیت بسیار زیادی در دنیای امروز برخوردار است. هدف از طی این دوره تربیت کارشناسانی است که در زمینه تحلیل، طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاهها و مجموعه های سخت افزاری جدید، بررسی و شناخت مجموعه های و آموزش پایان نامه سخت افزار و آموزش پایان نامه نرم افزار مهندسی کامپیوتر موجود، نگه داری، عیب یابی و تعمیر و اصلاح و توسعه فعالیت کنند. طراحی، شبیه سازی، فرآوری، پردازش، سنجش، آموزش، ویرایش و ... همه مفاهیمی هستند که با بالاترین دقت و در کوتاهترین مدت زمان ممکن در برنامه های نرم افزاری رایانه انجام می شوند. لذا هدف از این رشته تربیت نیروی متخصص برای انجام امور فوق است. رشته مهندسی کامپیوتر در ابتدا بعنوان زیرمجموعه رشته‌ای به نام انفورماتیک و تحت نظر دانشکده‌های ریاضی در بعضی از دانشگاه ها تدریس می‌شد. در حال حاضر این رشته در بیشتر دانشگاه‌ها کشور با نام مهندسی کامپیوتر در گرایشهای مختلف و تحت نظر دانشکده فنی (یا مهندسی) و یا دانشکده خاص کامپیوتر ارائه می‌شود و از جمله پر طرافدارترین و با آینده ترین رشته ها است. با آموزش پایان نامه مهندسی کامپیوتر در اشل های سطح یک جهانی و با موضوعاتی که برای مشاوره انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر از روی ژورنال های معتبر علمی جهانی انتخاب میشود آینده به شما لبخند خواهد زد. ایده ایجاد کامپیوترها در ابتدا برای رهایی بخشیدن انسان از انجام کارهای تکراری و خسته کننده بود که بعضا با خطای انسانی نیز مواجه می شد. بعنوان مثال اگر بخواهیم جمع اولین یک میلیون عدد اول را محاسبه کنیم به روش دستی، این کار بسیار زمانبر بوده ویا حتی ممکن است غیرممکن باشد ولی با استفاده از کامپیوتر و برنامه ای که برروی آن اجرا می شود انجام این کار در زمان کوتاه و بدون بروز هیچ گونه خطا، امکانپذیر است. در واقع، ایده اصلی به وجود آمدن کامپیوتر این بوده که انسان فکر کند و ماشین نیز اجرا کند. امروزه این ایده به این صورت ارتقا پیدا کرده که انسان فکر کند و ماشین نیز به فکرکردن او کمک کند و افکار او را ارتقا بخشد که این امر نتیجه به وجود آمدن و بسط و توسعه گرایش هوش مصنوعی بوده و کاربردهای عملیاتی بسیاری یافته است. بعضی از افراد تصور می کنند که مهندسی سخت افزار در حد یک تعمیرکار رایانه است در حالی که کار یک مهندس سخت افزار، تعمیر یا نصب و راه اندازی رایانه نیست. هر چند که می تواند چنین کاری را انجام دهد. در واقع کار یک مهندس سخت افزار، طراحی های سخت افزاری است و به همین دلیل در دانشگاه دروسی مثل ریاضیات و یا مدارهای منطقی را مطالعه می کند همچنین برخلاف تصور کسانی که یک اپراتور را در حد یک مهندس نرم افزار می دانند، باید گفت که یک مهندس نرم افزار لازم است از دانش ریاضی خوبی برخوردار باشد تا بتواند برنامه های کامپیوتری را طراحی کند و آنها را توسعه دهد. برای مثال باید بتواند یک کار گرافیکی را از بنیان طراحی کند. کاری که از عهده یک اپراتور بر نمی آید.

اولین پایان نامه ها
همزمان با شناسائي عدد، براي بشر اين نياز پيدا شد تا راهي بيابد كه محاسبه را ساده‌تر انجام دهد. رشته دانشگاهی مهندسی کامپیوتر و اولین پایان نامه های مهندسی کامپیوتر هم به سان خود سیستم کامپیوتر و پردازش قدمت زیادی ندارند . اولين وسيله‌اي كه انسان از آن در امر شمارش كمك گرفت است، شايد انگشتان دست باشد. در مراحل بعدي، چوب خط بعنوان يك ماشين ساده كه مي‌توانست در امر شمارش انسان كمك كند، به كار آمد. بعدها، چرتكه به عنوان يك ماشين حساب كار آمد مورد بهره برداري قرار گرفت، تا اين كه در قرن هفدهم، اولين ماشين حساب واقعي تاريخ پا به عرصه هستي نهاد. لایبنیتز ریاضی‌دان آلمانی از نخستین کسانی بود که در راه ساختن یک دستگاه خودکار محاسبه کوشش کرد. او در سال ۱۶۷۱ دستگاهی برای محاسبه ساخت که کامل شدن آن تا ۱۹۶۴ به درازا کشید. همزمان در انگلستان ساموئل مورلند در سال ۱۶۷۳ دستگاهی ساخت که جمع و تفریق و ضرب می‌کرد.در قرن 18 میلادی تلاش‌های فراوانی برای ساخت دستگاه‌های محاسب خودکار انجام شد که بیشترشان نافرجام بود. سرانجام در سال ۱۸۷۵ میلادی استیفن بالدوین نخستین دستگاه محاسب را که هر چهار عمل اصلی را انجام می‌داد، به نام خود ثبت کرد.از جمله تلاش‌های نافرجامی که در این قرن صورت گرفت، مربوط به چارلز ببیج ریاضی‌دان انگلیسی است. وی در آغاز قرن 18 در فکر ساخت دستگاهی بود که بتواند بر روی اعداد بیست و شش رقمی محاسبه انجام دهد. او بیست سال از عمرش را در راه ساخت آن صرف کرد اما در پایان آن را نیمه‌کاره رها کرد تا ساخت دستگاهی دیگر که خود آن را دستگاه تحلیلی می‌نامید آغاز کند. او می‌خواست دستگاهی برنامه‌پذیر بسازد که همه عملیاتی را که می‌خواستند دستگاه برروی عددها انجام دهد، قبلاً برنامه‌شان به دستگاه داده شده باشد. قرار بود عددها و درخواست عملیات برروی آن‌ها به یاری کارت‌های پانچ وارد شوند. کارهای بابیج به فراموشی سپرده شد تا این که در سال ۱۹۴۳ و در حین جنگ جهانی دوم دولت آمریکا طرحی سری برای ساخت دستگاهی را آغاز کرد که بتواند مکالمات رمزنگاری‌شده آلمان ‌ها را رمزگشایی کند. این مسئولیت را شرکتIBM و دانشگاه هاروارد به عهده گرفتند که سرانجام به ساخت دستگاهی به نام ASCC در اواسط قرن 19 انجامید. این دستگاه پنج تنی که می‌توانست تا ۷۲ عدد ۲۴ رقمی را در خود نگاه دارد و با آن‌ها کار کند. دستگاه با نوارهای پانج برنامه‌ریزی می‌شد و همه اجزای آن الکترومکانیکی بودند.

گرایشهای مهندسی کامپیوتر

مشاوره انجام پایان نامه در مهندسی کامپیوتر شامل گرایشهای زیر صورت می پذیرد.

مشاوره انجام پایان نامه گرایشهای کارشناسی کامپیوتر:

آموزش پایان نامه گرایشهای کارشناسی ارشد کامپیوتر:

انتخاب موضوع پایان نامه ارشد

دروس و موضوعات زیر از جمله زمینه های هائز اهمیت و مهم رشته مهندسی کامپیوتر برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد هستند :

مشاوره پایان نامه و پروژه دانشجویی کارشناسی کامپیوتر:
 • آزمایشگاه پایگاه داده ها
 • آزمایشگاه ریزپردازنده
 • آزمایشگاه سیستم عامل
 • آزمایشگاه شبکه های کامپیوتری
 • اصول طراحی کامپایلر
 • آمارواحتمالات مهندسی
 • برنامه سازی پیشرفته
 • پروژه نرم افزار
 • ریاضیات مهندسی
 • زبان تخصصی
 • سیگنالها و سیستمها
 • شبکه های کامپیوتری
 • طراحی الگوریتمها
 • طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی
 • مدارهای منطقی
 • معادلات دیفرانسیل
 • معماری کامپیوتر
 • مهندسی اینترنت
 • نظریه زبانها و ماشینها
 • اصول طراحی سیستم های عامل
 • انتقال داده ها
 • زبان ماشین و اسمبلی
 • هوش مصنوعی
 • شبیه سازی کامپیوتر
 • گرافیک کامپیوتری
 • طراحی زبانهای برنامه نویسی
 • برنامه نویسی همروند

مشاوره پایان نامه ارشد و دکتری کامپیوتر :
 • امنیت سیستم های نرم افزاری
 • برنامه نویسی موازی
 • بینایی ماشین
 • پایگاه داده استنتاجی
 • پایگاه داده پیشرفته
 • پایگاه داده توزیع شده
 • پردازش سیگنال های رقمی
 • تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته
 • تحلیل و طراحی الگوریتم های موازی
 • تئوری صف
 • حفاظت داده ها
 • سوپر کامپایلر
 • سیستم عامل پیشرفته
 • سیستم های تصمیم یار
 • سیستم های عامل توزیع شده
 • سیستم های مبتنی بردانش
 • سیستمهای بی درنگ
 • سیستمهای توزیع شده
 • سیستمهای عامل پیشرفته
 • شبکه های عصبی
 • شبکه های کامپیوتری پیشرفته
 • شناسایی آماری الگو
 • طراحی سیستم های پایگاه داده خیلی بزرگ
 • طراحی نرم افزارهای مطمئن
 • طراحی و پیاده سازی نرم افزار زبانهای برنامه نویسی تابعی
 • طراحی و پیاده سازی نرم افزار زبانهای برنامه نویسی منطقی
 • طراحی واسط کاربر
 • علوم شناختی
 • فرآیندهای اتفاقی
 • کامپایلر پیشرفته
 • مبا حث پیشرفته در هوش مصنوعی
 • مباحث پیشرفته در پردازش تکامل
 • مباحث پیشرفته در سیستم عامل
 • مباحث پیشرفته در سیستم های بی درنگ
 • مباحث پیشرفته در محاسبات تحمل پذیر خطا
 • مباحث پیشرفته در مدلهای محاسباتی موازی
 • مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار
 • مباحث پیشرفته در نرم افزارهای شبکه
 • مباحث پیشرفته درزبانهای برنامه نویسی موازی
 • مدلسازی و ارزیابی سیستم های کامپیوتری
 • معماری کامپیوتر پیشرفته
 • منطق فازی
 • مهندسی دانش و سیستم های خبره
 • مهندسی نرم افزار پیشرفته
 • یادگیری ماشین

مشاوره پایان نامه نرم افزاری | انجام پروژه های نرم افزاری کامپیوتر

تقریبا 90% پایان نامه های کامپیوتر در مرحله انجام , شبیه سازی , آنالیز , اثبات و... نیازمند تسلط دانشجو به نرم افزارهای تخصصی و خاصی میشوند . از اینروه دانش یاران شریف سعی در این داشته تا با گرد آوری تعدادی از برترین اساتید و افراز کاملا آشنا و مسلط به قابلیت های نرم افزارهای تخصصی و پرکاربرد رشته های مختلف دانشجویی این خدمات را به شما ارائه دهد . برای دانشجویان مهندسی کامپیوتر هم این قاعده مثتسنی نیست و میتوانید برای آموزش پایان نامه های نرم افزاری مهندسی کامپیوتر و انجام پروژه های نرم افزاری کامپیوتر روی توانمندی های نیروهای شاغل در موسسه آموزش پایان نامه دانشیاران شریف حساب کنید .

  انجام پروژه نرم افزار Delphi

  انجام پروژه دانشجویی مهندسی کامپیوتر با Dreamweaver

  آموزش پایان نامه کامپیوتر با نرم افزارEclipse

  انجام پروژه های نرم افزاری باExpression Studio

  مشاوره انجام پایان نامه NetBeans

  مشاوره انجام پایان نامه OrCad

  مشاوره انجام پایان نامه و پروژه های نرم افزاری کامپیوتر با RapidMiner

  انجام پروژه SAP Predictive Analytics

  انجام پروژه SPSS Modeller

  انجام پروژه | آموزش انجام پایان نامه Visual Studio

  انجام پروژه دانشجویی WEKA


مهندس کامپیوتر شما آینده درخشانی پیش روی دارید

امروزه‌ یک‌ مهندس‌ کامپیوتر اگر علاقه‌مند به‌ کار باشد، هیچ‌وقت‌ با مشکل‌ بیکاری‌ روبرو نمی‌شود. ولی در نظر داشته باشید مهندس کامپیوتر گرامی با آموزش انجام پایان نامه قوی و با موضوعی بدیع میتوانید آینده درخشان را برای خودتان تثبیت کنید . آموزش انجام پایان نامه کامپیوتر , مشاوره پایان نامه ارشد کامپیوتر نرم افزار , سخت افزار , مشاوره پایان نامه پردازش تصویر و.... همه را از دانش یاران شریف بخواهید . تا آینده ای درخشان در بازار کار برای خودتان رقم زنید . بخصوص‌ مهندسین‌ نرم‌افزار که‌ فرصت‌های‌ شغلی‌ بیشتری‌ داشته‌ و برای‌ کار کردن‌ نیز نیاز به‌ امکانات‌ و تجهیزات‌ زیادی‌ ندارند. به‌ همین‌ دلیل‌ در بعضی‌ از کشورها، صادرات‌ نرم‌افزار یکی‌ از اقلام‌ مهم‌ صادراتی‌ و ایجاد درآمدهای‌ ارزی‌ برای‌ آن‌ کشور است‌. دانشجویانی که در این رشته فارغ‌التحصیل می‌شوند و با توجه به نیاز بازار و سفارش‌هایی که از مراکز متنوع و متفاوت کشور دریافت می‌کنند توانایی انجام این کارها را برای امرار معاش و عرضه توانمندی‌های خود برای بهبود و بهره‌وری بالای امور کشور دارا هستند، برنامه نویسی برای سایت‌ها با توجه به محتوای درخواستی و مکانیزم عمل تست‌های مختلف یک برنامه، ساخت مدارهایی که قادر به ارتباط با کامپیوتر باشند همچنین ساخت ابزارهای جانبی برای کامپیوتر، ساخت مدارهای ساده منطقی، ساخت سخت‌افزارهایی که برای پردازش الگوریتم‌هایی که با کامپیوترهای معمول قابل پیاده‌سازی نیستند، برنامه نویسی سیستمی طراحی مدارهای مجتمع (IC) طراحی سیستم‌های خبره و سیستم‌های اطلاعاتی، فراهم کردن ساخت نرم‌افزارها برای استفاده در کامپیوتر. فرصت های شغلی برای مهندسان نرم افزاری از رشد سریعی بر خوردار است . احتمال می رود که رشد سریع در صنایع رایانه ای و خدمات پردازش اطلاعات که بالا ترین شمار استخدام مهندسین نرم افزار را داراست منجربه ایجاد فرصت های شغلی مناسبی برای فارغ التحصیلان این رشته باشد . کار فرمایان به دنبال استخدام مهندسان زبده ای هستند که در زمینه برنامه نویسی ، تجزیه و تحلیل سیستمها روابط عمومی و تجارت دارای مهارت های بالایی باشند. از آنجایی که مشاغل تجاری و دیگر سازمان ها روز به روزبا فنآوری جدید وفق میابند و به دنبال افزایش کارایی سیستمهای رایانه ای خود می باشند، انتظار می رود که استخدام مهندسان نرم افزار در همه زمینه ها روند صعودی یابد. رقابت میان مشاغل تجاری عاملی در جهت ادامه نوآوری های پیشرفته فنآوری میشود و سازمانها برای اجرای تغییرات لازم در این مسیر به همکاری مهندسان نرم افزار بیشتری نیاز پیدا خواهند کرد .