Google+

آموزش انجام پایان نامه مهندسی کشاورزی | پایان نامه کارشناسی ارشد کشاورزی

مشاوره مشاوره پایان نامه

بسیار خرسندیم که توانستیم با گردهم آوری و جذب همکاری تعدادی از عزیزانی که سرامد این رشته هستند دپارتمان آموزش پایان نامه مهندسی کشاورزی را بنیان نهیم تا شرمنده درخواست های رسیده از طرف شما سروران گرامی نباشیم.

از سال 94 تا کنون موفق به ارائه خدمات به دانشجویانی زیادی شده ایم که ثمره آن بیش از 20 پایان نامه مهندسی کشاورزی دفاع شده برای دانشجویان سراسر کشور بود. 

دپارتمان مهندسی کشاورزی ارائه دهنده مشاوره تخصصی و خدمات

آموزش پایان نامه مهندسی کشاورزی , مشاوره انجام پایان نامه ارشد مهندسی کشاورزی , مشاوره انجام پایان نامه دکتری مهندسی کشاورزی ,انجام پروژه مهندسی کشاورزی , مشاوره انجام پایان نامه و پروژه های نرم افزاری , نگارش مقاله تخصصی و بین المللی با موضوعات مهندسی کشاورزی , ترجمه متون تخصصی مهندسی کشاورزی از زبانهای انگلیسی , روسی , آلمانی , ترکی استانبولی , فرانسوی , ایتالیایی , اسپانیولی به فارسی و بالعکس

 

مهندسی کشاورزی مجموعه علوم در ارتباط با کشاورزی می‌باشد. در واقع عبارت است از تلفیق تکنولوژی علوم مهندسی و تولید و پرورش کشاورزی می‌باشد. مهندسی کشاروزی ترکیبی از رشته‌های زیست شناسی جانوری، زیست شناسی گیاهی و مکانیک، عمران، برق و مواد شیمیایی می‌باشد و از دانش و اصول مهندسی کشاورزی برای ساخت ماشین آلات کاربردی در این زمینه استفاده شده ‌است.

آموزش انجام پایان نامه مهندسی کشاورزی

مهندس کشاورزی روش ها و ابزارهای خاصی را به منظور آماده سازی زمین و عملیات کاشت و برداشت، طراحی و به شرکت های تخصصی و کشاورزان ارائه می کند. او به منظور ساخت و توسعه تجهیزات و ابزارآلات هوشمند، فن آوری های نوین نرم افزاری و سخت افزاری را با هم ادغام کرده و به طور مداوم راه های بهتر را برای کاهش تلفات محصول در زمان برداشت، بسته بندی، انبار، فرآوری و توزیع بررسی کرده و در صنایع مرتبط به کار می برد.

آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی

 

همانگونه که اطلاع دارید اغلب دانشگاه های ایران از دانشجویان کارشناسی ارشد در هنگام فراغت از تحصیل پایان نامه طلب میکنند . رشته مهندسی کشاورزی و آموزش انجام پایان نامه ارشد مهندسی کشاورزی هم از رشته های خاصی است که دروس آن از ادغام چندین رشته تشکیل شده است . از اینروه دانشجویان در هنگام مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی با مشکلات زیادی مواجه میشوند.

از همین رو در دانشیاران شریف بر آن شدیم با گرد هم آوری تعدادی از نخبگان این رشته و سایر رشته های مرتبط در قالب دپارتامان تخصصی پایان نامه مهندسی کشاورزی به دانشجویان این رشته خصوصا دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در جهت مشاوره پایان نامه ارشد مهندسی کشاورزی ارائه خدمات کنیم.

شرایط کار و اشتغال مهندس کشاورز بعد از مشاوره پایان نامه

ساعت کاری مهندس کشاورزی معمولا به صورت تمام وقت است البته برخی از آنها به دلیل نوع فعالیت شان، ساعت کاری مشخصی ندارند و گاهی ساعات زیادی مشغول کارند. مهندس کشاورزی باید بتواند در مکان های گوناگون از جمله مزارع، آزمایشگاه ها یا شرکت های کشاورزی و در شرایط مختلف آب و هوایی کار کند. مهندس کشاورزی کسی است که برای سیستم سرمایشی، گرمایشی، رطوبت و تهویه انبار نگهداری محصولات، برنامه ریزی و فعالیت می کند.

تاریخچه مهندسی کشاورزی و اولین پایان نامه های این رشته

در باب تاریخچه اولین پایان نامه مهندسی کشاورزی که در قالب یک فعالیت پژوهشی انجام شده است در کشورمان اطلاعات مستندی در دست نیست . کشاورزی از زمانهای قدیم بسیار تغییر کرده است . در دوران ما قبل تاریخ انسانهای اولیه برای تأمین غذای کافی به شکار و گرد آوری دانه متکی بودند . پیشرفت بزرگ بعدی بهره گیری از حفاری برای کاشت دانه ها بود که این موضوع در حقیقت ، به انسان اجازه می داد تا بیش از اندازه به طبیعت متکی نباشد و در ضمن منابع غذایی خود را بیشتر کند . این مسئله همین طور به منزله پایانی برای چادر نشینی بود .ایران نخستین کشور دنیاست که در آن کشاورزی و زراعت آغاز گردیده‌است. و انسان اولیه برای اولین بار در فلات ایران به کشت و آبیاری و پرورش دام مشغول شده‌است. مهاجرت آریایی‌ها بیشتر در جستجوی چراگاه‌های جدید نبوده بلکه مهاجرتی دهقانی و در جستجوی زمین بهتر برای کشاورزی بوده‌است. حفاری‌هایی که در حوالی کاشان انجام شده، نشان می‌دهد که در شش هزار سال گذشته ایرانی‌ها سامانه کشاورزی پیشرفته‌ای داشته‌اند. آیین زرتشت به کشاورزی اهمیت فراوان داده و در اوستا آمده‌است که سومین جایی که زمین شادمانترین است آنجاست که کسانی از خداپرستان بیشترین غله را کشت کنند و بیشترین گیاه و میوه را بکارند. در حفاری‌های نقاط گوناگون ایران مشخص گردیده که در حدود 40۰۰ سال پیش از میلاد درخت را در ری، کاشان و دامغان به طرز مشابهی نقاشی می‌کرده‌اند و بنابراین در آن زمان از لحاظ باغبانی میان نقاط مختلف ایران رابطه برقرار بوده‌است.

آموزش پایان نامه ارشد کشاورزی

آموزش پایان نامه مهندسی کشاورزی شامل گرایشهای زیر صورت می پذیرد. و آموزش پایان نامه ارشد کشاورزی در کلیه گرایش ها توسط دانشیاران شریف پشتیبانی میشود.

مشاوره انجام پایان نامه ارشد باغبانی

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کشاورزی گرایش ترویج و آموزش کشاورزی

مشاوره انجام پایان نامه کشاورزی  خاک شناسی

آموزش انجام پایان نامه کشاورزی  زراعت و اصلاح نباتات

آموزش انجام پایان نامه ارشد مهندسی کشاورزی گرایش علوم دامی

آموزش انجام پایان نامه علوم و صنایع غذائی

مشاوره پایان نامه گیاه پزشکی

مشاوره پایان نامه مکانیزاسیون کشاورزی

مشاوره پایان نامه مهندسی باغبانی

آموزش پایان نامه مهندسی زراعت و اصلاح نباتات

آموزش پایان نامه مهندسی علوم خاک

آموزش پایان نامه مهندسی علوم دامی

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی گیاه پزشکی

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی منابع آب

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی منابع طبیعی

آموزش انجام پایان نامه منابع طبیعی و پایان نامه ارشد کشاورزی دارای دو رشته ۱. مراتع و ابخیزداری ۲. جنگداری

 

دروس مهم مهندسی کشاورزی

دروس زیر از جمله دروس مهم رشته مهندسی کشاورزی هستند :

آزمایشگاه شیمی آلی

آشنائی با کامپیـوتر

اصلاح نباتات خصوصی

اصول اصلاح نباتات

اصول زراعت

اصول وروشهای آبیاری - عملی

اصول وروشهای آبیاری - نظری

اقتصاد کشاورزی

اکولوژی

آمار و احتمالات

باغبانی عمومی

بیوتکنولوژی گیاهی

بیوشیمی عمومی

بیوشیمی گیاهی

پروژه

تشریح ورده بندی گیاهی

حشره شناسی و دفع آفات

دامپروری عمومی

دیمکاری

رابطه اب وخاک وگیاه

رابطه آب وخاک وگیاه -عملی

ریاضیات عمومی

زبان خارجه عمومی

زراعت درشرایط تنشهای محیطی

زراعت غلات

زراعت گیاهان صنعتی

زراعت نباتات علوفه ای

زیست شناسی عمومی

ژنتیک

شیمی آلی

شیمی عمومی

طرح آزمایشات کشاورزی

طرح آزمایشهای کشاورزی تکمیلی

علفهای هرز و کنترل آنها

عملیات زراعی

عملیات کشاورزی

فیزیولوژی گیاهان زراعی تئوری

فیزیولوژی گیاهان زراعی عملی

کنترل و گواهی بذر

گیاهشناسی - 1

مبانی کشاورزی پایدار

 

با آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کشاورزی به آینده لبخند بزنید

آخرین گام آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و مشاوره پایان نامه دکتری مهندسی کشاورزی میباشد تا گام در راه جدید گذارید. فارغ التحصیلان رشته مهندسی کشاورزی (گرایش های مختلف) می توانند در سازمان ها و شرکت های حوزه کشاورزی و منابع طبیعی همچون شرکت خدمات مهندسی آب و خاک کشور، شهرداری ها، وزارت جهاد کشاورزی و سایر سازمان ها و شرکت های مرتبط مشغول به کار شوند. متأسفانه‌ در کشور ما جایگاه‌ فارغ‌التحصیلان‌ مهندسی‌ کشاورزی‌ و از جمله‌ مهندس‌ اقتصاد کشاورزی‌ به‌ درستی‌ مشخص‌ نیست‌ و در حال‌ حاضر تعداد زیادی مهندس‌ کشاورزی‌ بیکار در کشور داریم‌ که‌ از دانشگاه‌های‌ دولتی‌ و آزاد فارغ‌التحصیل‌ شده‌اند. البته‌ این‌ به‌ آن‌ معنا نیست‌ که‌ فارغ‌التحصیلان‌ این‌ رشته‌ هیچ‌ موقعیت‌ کاری‌ ندارند بلکه‌ فارغ‌التحصیل‌ این‌ رشته‌ در صورت‌ توانمندی‌ می‌تواند در شرکت‌های‌ خصوصی‌ طرح‌های‌ اقتصادی‌ و کشاورزی‌ ارائه‌ دهد. کشاورزی در هر گرایشی یکی از سود اور ترین وکار افرینانه ترین رشته های دانشگاهی می باشد که نیاز به سرمایه ی کلان برخلاف خیلی از رشته های دانشگاهی ندارد،و با سرمایه ای اندک میتوان شروع به کار و کار افرینی نمود. علاوه بر این، مراکز آموزشی (هنرستان های کشاورزی، دانشکده های کشاورزی، آموزشکده های کشاورزی، مراکز آموزش کشاورزی و…) مراکز پژوهشی و بخشهای وابسته به آنها در مراکز استانها، سایر ادارات دولتی و نیمه دولتی (سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کل کشور و ادارات منابع طبیعی استان ها، سازمان بوستان ها و فضای سبز استان ها و شهرستان ها، سازمان حفاظت محیط زیست و اداره های کل آن در استان ها و…)، بخش های غیردولتی شامل آزمایشگاه ها و شرکت های خصوصی کشاورزی از مهمترین حوزه های استخدام و یافتن شغل برای مهندسان کشاورزی می باشند.موسسه دانشیاران شریف با دارا بودن مجموعه وسیعی از کارشناسان خبره برای مشاوره پایان نامه ارشد مهندسی کشاورزی و دکتری که عموما از اساتید هیات علمی دانشگاه های مادر دولتی هستند امکان انجام پژوهش های مرتبط با آموزش پایان نامه ارشد کشاورزی را داراست. چون مشاوره انجام پایان نامه و نگارش پایان نامه در گرایشهای گوناگون مهندسی کشاورزی دارای اهمیت فروانی است و با آینده کاری و موقعیت شغلی دانشجویان مرتبط می باشد از این رو ما همواره کیفیت و صحت در انجام کارهای پژوهشی دانشجویان را کاملا مدنظر داشته ایم و دانشجو را در تمامی مراحل از مرحله تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال و به ویژه مشاوره انجام پایان نامه ارشد ویا دکتری کشاورزی همراهی نموده ایم. به این صورت است که ما در طی سالیان فعالیت خود در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کشاورزی و دکتری و همچنین انجام مقاله ISI و به ویژه در پایان نامه مهندسی کشاورزی توانسته ایم نیازهای پژوهشی دانشجویان گرانقدر را پاسخگو بوده و رضایت خاطر آنها را فراهم سازیم.